KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914525
nr 1391 4525
Thomas Holm
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Homeshopping". Signerad a tergo. Olja på duk, 40x40cm, oramad
Thomas Holm, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:38:27
15/4 20:52:04
1.000 kr
16/4 22:28:36